Вистава «Ніхто не одинокий на Різдво» повертається: Сергій Лазановський збирає музичних друзів задля благодійності

0

Переможець «Голосу країни-11» Сергій Лазановський | RIDNYI разом з колегами по сцені готує грандіозну музичну виставу «Ніхто не одинокий на Різдво», яку покажуть 18 грудня у івано-франківській Обласній філармонії імені Ірини Маланюк.

Квитки: https://if.kontramarka.ua/uk/nihto-ne-odinokij-na-rizdvo-ivanofrankivsk-87694.html

Це буде нова різдвяна програма для дорослих та дітей, наповнена усім відомими колядками та щедрівками, а також світовими хітами та авторськими піснями виконавців.

На сцену разом зі співаком вийдуть його творчі колеги: GREENJOLLY, бенд 7TEEN’S, ROMA TUZ, MCoptimist, RINA, Уляна Слободян, а також молоді артисти GEREGA, DARIKA, Андрій Батир, Софія Федорів, KARYNAMAYER та YARUSYA. Вони перетворяться у героїв вистави та подуватимуть справжній різдвяний настрій для кожної української родини.

«Концерти несуть за собою дві благодійні мети: частину коштів з квитків ми передамо  відділенню онкогематології Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні у співпраці з проєктом «На шапку», також частина коштів буде відправлена на потреби ЗСУ. Тогоріч через блекаути команда відмовилася від ідеї реалізації вистави «Ніхто не одинокий на Різдво». Проте зараз ми розширилися та разом з колегами готові подарувати землякам душевне свято», – зазначив Сергій Лазановський.

Окрім Івано-Франківська, концерти «Ніхто не одинокий на Різдво» відбудуться ще у трьох містах Івано-Франківської та Львівської області.

19 грудня – Коломия, ФСК «Локомотив»

20 грудня – Калуш, ПК Юність

27 грудня – Трускавець, ПК ім. Шевченка

Квитки можна придбати за телефоном: (095) 498 16 74 та на сайті Kontramarka https://heylink.me/ChristmasAllOverTheWorld/

Share.

Leave A Reply