«Дорога життя»: Військовослужбовиця з Франківщини Оксана Рубаняк видала другу збірку поезій, написану на фронті

0

Прикарпатська військовослубожвиця на псевдо «Ксена» видала другу поетичну збірку «Дорога життя», написану на фронті.

Про це йдеться в пресрелізі.

Збірка поезій «Дорога життя» – це друга книга, написана на фронті у Донецькій області під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

Якщо перша, «Назустріч смерті», змушує здригатися від своєї назви, то «Дорога життя» несе надихаючий сенс, що зароджує в серці віру в перемогу світла над тьмою, правди над брехнею, життя над смертю. Проте важко сказати, в котрої з них жахливіше наповнення.

«У момент готовності друку накладу збірки, я із моїм підрозділом вкотре знаходжуся на передовій. На даному напрямку складно – як і на попередніх, і так же рідно», – ділиться захисниця Оксана Рубанюк.

Покупкою збірки, ви допомагаєте Збройним Силам України. Всі виручені кошти від продажу збірки будуть витрачені на необхідні матеріальні засоби та амуніцію підрозділу Ксени.

Сайт для придбання збірки.

Посилання на пост про книгу

Оксана Рубаняк «Ксена» – військовослужбовиця, командир взводу Збройних сил України, учасниця російсько-української війни, українська поетеса, письменниця та громадський активіст.

24 лютого 2022 року Оксана вступила до лав Добровольчого формування Івано-Франківської територіальної громади Nº3, а потім — Збройних сил України. Півтора роки була єдиною жінкою серед військовослужбовців кулеметного взводу 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Наразі є командиром взводу ЗСУ та виконує бойові завдання на Харківському напрямку.

 

Share.

Leave A Reply