Про нас

«Like» ‒ це модний глянцевий журнал для сучасних людей. Це зовсім інший світ, повна протилежність буденності, сірості, рутинності. «Like» ‒ це двері у вищий світ, глянцевий світ, повний розкоші, блиску, моди.

Щодня в Івано-Франківську відбуваються цікаві та яскраві події, про які хочеться розповісти. «Like» ‒ про все, чим живе наше місто. У кожному номері ‒ неординарні особистості та історії, Івано-Франківськ учора та завтра, захоплюючі подорожі та пригоди, світові модні тренди та ґаджети, міцні стосунки та добре здоров’я. А зараз ми вийшли на всю Західну Україну.

Автор ідеї та засновник журналу ‒ Оксана Мельник, заступник директора Міжнародної Будівельної Компанії «М GROUPDEVELOPMENT».

Продюсер проекту – Володимир Калин, директор з розвитку «М GROUP DEVELOPMENT».
Разом вони зібрали команду однодумців, котрі хочуть та можуть створити якісний популярний продукт про Івано-Франківськ та його мешканців. А цього року ми вийшли на всю Західну Україну!

Відома досвідчена журналістка, редактор «Каналу 24» Лариса Фреїшин відтепер не лише щодня триматиме руку на пульсі всіх новин Прикарпаття, а й як редактор нового глянцю підбиратиме для читачів «Лайку» найцікавіший контент.

Вона залучила до створення журналу професійну команду журналістів, дизайнерів та фотографів. Наталія Лозовик, Іванна Янчук, Ольга Рега, Мар’ян Николюк, Наталія Кріль, Андрій Порхуновський ‒ кожен із них вклав у перший випуск глянцю не тільки багато праці, а й частинку свого серця. Завдяки спільній праці цих людей на сторінках нового журналу на вас чекають несподівані зустрічі, цікаві інтерв’ю та яскраві фоторепортажі.

Яскравий, оригінальний, кожен новий номер ‒втілення неординарної фантазії найкрутішої команди, яка вже 5 років створює справжній шедевр глянцевого світу.

Аби передати читачам найкориснішу та найнеобхіднішу інформацію, над виданням працюють найкращі спеціалісти.
Неймовірна засновниця та натхненниця Оксана Мельник.

Харизматичний та креативний продюсер Володимир Калин.

Головний редактор з порцією мотивації, настанов та натхнення Лариса Фреїшин.

Відповідальний літературний редактор Мар’яна Микитин.

Витвір бурхливої фантазії на сторінках журналу – заслуга тендітного дизайнера Олександри Афанасьєвої.

«Акули пера» нашого глянцю: журналісти Наталія Лозовик, Наталія Кріль, Alyona Kolibri, Мар’яна Семенюк та Мар’яна Микитин.

Креативні рекламні менеджери Ольга Мельник, Мар’яна Шевчук, Лідія Когут, Віталія Вікуловська, Христина Романів та Мар’яна Яськів на чолі з енергійною Анною Угорчак.

Майстри фотографії – Діма Садовий, Владислав Білокур, Мар’янНиколюк, Андрій Монюк, та Джус Людмила.

Спецпроектами займається Юлія Кміта-Ференц.

Над офіційним сайтом журналу та його аккаунтами в соціальних мережах працюють Олег Бочкур та Вікторія Пасайлюк.

Разом ми сила!
Разом ми творимо глянець, який Вам сподобається!
Залишайтесь з нами на яскравій хвилі позитиву!
«Like» – мені це подобається!