Про нас

«Like» ‒ це західноукраїнський модний глянцевий журнал для сучасних людей. Це зовсім інший світ, протилежність буденності та сірості.

Like» вносить у ваше життя нові фарби, адже наша команда завжди на хвилі позитиву.

«Like» – журнал про моду, стиль, красу, спорт, здоров’я та все, що може зацікавити сучасну людину. У кожному номері ‒ ексклюзивні зіркові інтерв’ю, яскраві фотосесії ,світові модні тренди, психологія стосунків та формула здоров’я. Яскравий та цікавий, кожен новий випуск ‒ втілення неординарної фантазії команди, яка вже 5 років створює вишуканий глянець.

Щоб відкрити читачам двері у світ розкоші та глянцю, над виданням працює найкрутіша DreamTeam, яку тільки можна уявити:

Засновниця та джерело невичерпного натхнення всієї команди Оксана Мельник. Оксана також і директор з маркетингу Міжнародної Будівельної Компанії MGROUPDEVELOPMENT.

Харизматичний та креативний продюсер журналу Володимир Калин, він також директор з розвитку MGROUPDEVELOPMENT, тримає під своїм контролем роботу усієї редакції.

Головний редактор з порцією мотивації, настанов та натхнення, відома та досвідчена журналісткаЛариса Фреїшин. З їїлегкої руки наші кореспонденти створюють найкрутіший контент для своїх читачів.

Літературний редактор Мар’яна Микитин, якій ми довіряємо вичитувати та редагувати наші тексти.

Витвір бурхливої фантазії на сторінках журналу – заслуга тендітного дизайнера Олександри Афанасьєвої.

«Акули пера» нашого глянцю – журналісти Наталія Лозовик, Наталія Кріль, AlyonaKolibri, Мар’яна Семенюк та Мар’яна Микитин– працюють над наповненням журналу.

Креативні pr-менеджери Ольга Мельник, Мар’яна Шевчук, Лідія Когут, Віталія Вікуловська, Христина Романів, Мар’яна Яськів та Людмила Небола на чолі з енергійною Анною Угорчак відповідальні за стильну та якісну рекламу.

Діма Садовий, Владислав Білокур, Мар’ян Николюк та Андрій Монюк працюють над фотоконтентомв кожен  номер.

Спецпроектами та партнерськими заходами займається досвідчений маркетолог Юлія Кміта-Ференц.

Над офіційним сайтом журналу та його акаунтами в соціальних мережах працюють Олег Бочкур та Вікторія Пасайлюк.

«Like» – мені це подобається!

 

 

Реклама

Один мільйон, вкладений в ефективну рекламу, продає більше, ніж десять мільйонів, вкладених у неефективну рекламу… Погана реклама може й зовсім віджахнути покупця.

Девід Оґілві

 

У вас успішний бізнес, але ви хочете ще більше клієнтів? Котрі б знали і довіряли вашим товарам чи послугам?

Популярний західноукраїнський журнал «Like» знає, як привернути до вашого бізнесу ще більше уваги. Реклама винятково тендітний продукт і її ефективність у більшій мірі залежить від кваліфікації менеджера.Тому «Like» — це команда професійних маркетологів, рекламістів та дизайнерів, які чудово знають потреби сучасного світу, тому зроблять вашу рекламу яскравою, влучною і щонайголовніше – дієвою. В ній кожна буква та крапка працює на продаж, адже над текстами чаклують справжні майстри пера.

 

Потенційні клієнти обов’язково побачать вашу рекламу в журналі«Like» , адже ми створили широку мережу розповсюдження та реалізації: офіси, салони краси, бутики, медзаклади, спортклуби, ресторани, готелі, відомі мережі Рукавичка, Сільпо та Арсен, банківські та державні установи.

 

Загальний тираж — 10 000 примірників.

 

«Like» ‒ це модний глянцевий журнал для сучасних людей.