США вислали жінку, яка прикидалася ірландською спадкоємицею і вкрала $170 тисяч

0

Американську аферистку Маріанну Сміт, яка видавала себе за ірландську спадкоємицю-багачку, екстрадували до Північної Ірландії, де вона постане перед судом.

Маріанну звинувачують у тому, що вона вкрала понад 170 тисяч доларів у щонайменше 5 людей з 2008 по 2010 роки. Затримати її допоміг один із потерпілих Джонатан Волтон, пишуть The Guardian.

Жінка брехала про великий спадок і дружбу зі знаменитостями, називала себе відьмою, екстрасенсом та продавала езотеричні послуги, щоб обманом змусити інших дати їй гроші.

Волтон детально описав злочинну діяльність Сміт у подкасті “Королева шахрайства: ірландська спадкоємиця”. Він зібрав свідчення десятків потерпілих. Деякі з них звинувачували Сміт у створенні фальшивого благодійного фонду для України, інші стверджують, що вона називала себе “посланцем Сатани”, “відьмою”, тренеркою з хокею, онкохворою пацієнткою та найкращою подругою акторки Дженніфер Еністон.

З потерпілими вона знайомилася під час роботи в британських іпотечних компаніях, обіцяла їм послуги з інвестування та продажу житла, але потім привласнювала гроші. При цьому вона часто змінювала ім’я та зовнішність. Волтон позичив їй гроші й дозволив користуватися своєю кредитною карткою на загальну суму понад 63 тисяч доларів. Спочатку чоловік вірив, що йому повернуть борг, адже чув про її багатомільйонний спадок від сім’ї в Ірландії. Це виявилося брехнею.

23 лютого 2021 року аферистку заарештували в штаті Мен, де вона 2 роки провела за ґратами. А у травні 2024 року суд США схвалив екстрадицію.

“Кажуть, що перо сильніше за меч, але дозвольте мені сказати вам, що подкаст ще сильніший”, – сказав Волтон журналістам.

Share.

Leave A Reply