5 простих звичок, які варто опанувати для якісного життя

0

Письменник Омар Ітані у своїй колонці для Medium радить, які звички варто інтегрувати у своє життя, щоб щодня почуватися краще.

Про це поділився телеграм-канал «Почни щось».

Вмикайте на своєму смартфоні режим «у літаку» перед тим як іти спати

«Знаєте, що найкраще, коли ви прокидаєтесь вранці? Нуль повідомлень, нуль дзвінків, нічого», – каже Ітані. Він стверджує, що перевіряти телефон відразу після сну — підвищує рівень стресу і мозок відразу перенавантажується інформацією. «Тепер я прокидаюсь спокійно і не підходжу до телефону перші 30 хвилин після сну», – каже він. 

Медитуйте щоранку

«Останні 6 місяців я починаю день з медитації та приділяю їй 15 хвилин.І я помітив, що в дні, коли я не медитую, моя ментальна енергійність зовсім інша.Медитація допомагає мені контролювати увагу та власні думки», – ділиться досвідом Омар.

Робіть розтяжку щоранку

Спочатку в Ітона просто не було вибору: через серйозну травму спини йому прописали фізіотерапію. Але згодом він зрозумів, що все тіло стало набагато гнучкіше, також це допомагає швидше прокинутись. «Отож після медитації я дістаю килимок і роблю 15 хвилин стретчінгу», – каже автор.

Читайте хоча б одну статтю  в день

За словами Ітона, читання не лише розширює наші знання, але й підживлює нашу творчість. Як письменник він вважає, що чим більше інформації він поглине, тим більше він зможе й створити.

30 хвилин фізичної активності щодня

Головне – рухатись щодня, каже Ітон. «Іноді я йду в зал та тренуюсь там 30 хвилин, іноді це просто прогулянка. Науково доведено, що це відразу покращує настрій та знижує рівень стресу», – пояснює він.

Share.

Leave A Reply