Український інститут запустив сайт з базою українських фільмів

0

Український інститут у партнерстві з компанією usheru запустили сайт ukrainefilms.com, який знайомить світового глядача з українським кіно.

У каталозі — понад 600 стрічок: від архівних фільмів (на кшталт «Дорогою на Січ», «Приятель небіжчика» тощо) до новинок («Найкращі вихідні»«Погані дороги» тощо)

Онлайн ресурс також сприяє доступу до легального перегляду українського кіно.

«Війна в Україні завдала шкоди всім сферам українського життя, зокрема й кінематографу. Наша команда хотіла б трохи допомогти, тому ми долучилися до розвитку сайту, аби продемонструвати та просувати українську креативну галузь на світовій арені. Дивлячись українські фільми, глядачі усього світу можуть віддати шану українській культурі та підтримати кінопрофесіналів. Перегляд фільмів ще ніколи не був таким змістовним!», – зазначив Олівер Феган, співзасновник та CEO usheru.

Як це працює? Сайт
знаходить, де можна переглянути той чи інший український фільм залежно від геолокації людини. Користувачам пропонують перегляд у кінотеатрах різних країн та міст, якщо йдуть активні покази стрічки; або ж онлайн, якщо вона є на VOD-платформах країни перебування. Наразі сайт працює у тестовому режимі.  

 

Share.

Leave A Reply