Українська співачка TAYNA презентувала ремейк на пісню Ірини Білик

0

TAYNA представила офіційний ремейк популярного наприкінці 2000-х хіта співачки Ірини Білик “ОМА”.

Нова версія пісні не лише відображає сучасне трактування легендарної пісні, але також і показує співачку з нової сторони. Це новий етап в творчості юної виконавці. Саме з цієї премʼєри прямо зараз відбувається повний апгрейд співачки TAYNA: з новою музикою, новим музичним баченням, повністю в новому стилі. Співачка повністю змінила вектор своєї діяльності і зараз рухається в новому напрямку, щоб дарувати слухачам круту та якісну українську музику.

“Для мене це абсолютно нове звучання цієї пісні. Ми з командою змінили саунд та додали драйвовості. Зробили дійсно по-своєму, зі смаком!”, – розповіла TAYNA.

Сама ж Ірина Білик підтримала роботу молодої співачки. Поп-діві дуже сподобалась нова інтерпретація її колись  популярної пісні.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений TAYNA (@real_tayna)

За словами авторки каверу, зараз в неї вже не просто дитячі пісні, це вже більш дорослий та свідомий період у творчості, а отже, й зовсім інша музика

Разом із піснею співачка презентувала чудову відеороботу, яку можна переглянути на YouTubе-каналі артистки. Варто зауважити, що з кожного коментаря, який залишать глядачі мережі, команда артистки переведе 10 гривень на потреби української армії.

«Зараз важливо не тільки створювати та просувати українське, а ще й не забувати допомагати нашим хлопцям та дівчатам, які щохвилини захищають нас. Люди дуже змучились від війни, і в когось дійсно немає можливості донатити. Тому ми з командою вирішили кожен ваш коментар та лайк монетизувати. Один ваш коментар + лайк під моїм новим відео = 10 гривень на підтримку ЗСУ!», – розповідає TAYNA

Share.

Leave A Reply