У Мілані відкрили читальну залу імені письменниці Вікторії Амеліної

0

У Мілані відкрилася читальна зала, присвячена пам’яті української письменниці Вікторії Амеліної. Вона загинула внаслідок російського ракетного удару по місту Краматорськ.

Про це повідомили в українському ПЕН-клубі. Це стало можливим завдяки ініціативі головного редактора італійського видання Linkiesta, Крістіана Рокка.

Читальня, розташована у бібліотеці Gallaratese, стала місцем, де кожен охочий може знайти знання та отримати доступ до якісних українських текстів та матеріалів про Україну.

“Ця газета з відповідальністю і щирістю ставилася до місії Вікторії, яку вона несла у своїх текстах та на ділі. Бібліотека Gallaratese — це людний публічний простір, де знаходять для себе місце всі ті, хто прагне отримати додаткові знання. На книжкових полицях зберігається якісна підбірка українських текстів та текстів про Україну”,
– зазначають у повідомленні ПЕН-клубу.

Вікторія Амеліна дістала тяжке поранення під час російської ракетної атаки на кафе Краматорська, яка сталася 27 червня 2023 року. У поїздці вона супроводжувала групу колумбійських журналістів. Поранення виявилися смертельними, письменниця  померла 1 липня.

Share.

Leave A Reply