“Сусідка” за два тижні кінопрокату стала найкасовішим українським фільмом періоду воєнного часу

0

29 грудня у всеукраїнський прокат вийшла романтична комедія “Сусідка”виробництва компанії F Films за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сценарій до фільму написала авторка літературних бестселерів українська письменниця Ірена Карпа. Головні ролі в картині зіграли Ксенія Мішина та Артемій Єгоров. В основі сюжету – карколомна історія стосунків безвідповідального затятого холостяка, який готовий на будь-яку авантюру заради розваги, і розсудливої вчительки музики, матері-одиначки, для якої на першому місці в житті – сімейні цінності та діти. Герої були вірні своїм принципам до доленосного повороту подій, який кардинально змінив їхні життя. 

За два тижні кінопрокату “Сусідка”  стала найкасовішим українським фільмом періоду воєнного часу, зібравши 5 436 545 гривень, а також першою українською романтичною комедією, що вийшла на кіноекрани під час повномасштабного вторгнення. 

“Випускаючи цю стрічку в прокат у новорічні дні під час повномасштабної війни, ми вбачали одну місію  – дати українцям можливість на півтори години перенестися в більш оптимістичну реальність, відволіктися від новин і згадати, яким неймовірно прекрасним було наше життя ще якийсь рік тому, – каже продюсерка і співзасновниця компанії F Films Олеся Ногіна. – Ми щиро радіємо кожному позитивному відгуку глядачів, адже якщо нам вдалося покращити настрій такій великій аудиторії, значить усе було недарма, і ми скоро повернемося до нормального життя й нових комедій”. 

Музичний супровід фільму складається з композицій українських артистів: KALUSH, SKOFKA, NK, Артема Пивоварова, Світлани Тарабарової, “ВВ” та Віктора Павліка. А головний саундтрек до картини записав MONATIK у дуеті з Roxolana.

 

 

Share.

Leave A Reply