Студент з Нідерландів проїхав на велосипеді 365 км, аби зібрати гроші для українців

0

Кожен кілометр символізував один день боротьби українського народу.

Його подорож відбулась 24 лютого — у першу річницю повномасштабного вторгнення росії. За один день Флоренс вант-Гофф проїхав на велосипеді 365 кілометрів. Кожен кілометр символізував один день боротьби українського народу. Таким чином хлопець вирішив підтримати Україну та зробити внесок у нашу перемогу. Про це пише Укрінформ.

“24 лютого 2022 року росія напала на Україну, і відтоді я досить уважно стежив за всім, що відбувається. Я підтримував Україну від самого початку і хотів щось зробити, але не знав, що саме. Коли почалося повномасштабне вторгнення минулого року, я також думав приєднатися до різних ініціатив в Україні – знаходитися там, вивозити людей, робити щось в Україні або зокрема, приєднатися до міжнародного легіону. Але це ні в що не переросло. З різних причин я тоді не зміг поїхати в Україну. Але в мене залишилося відчуття, що я хочу зробити щось корисне”, –розповідає кореспонденту Укрінформу в Гаазі нідерландець Флоренс вант-Гофф.

Разом зі стартом своєї велоподорожі Флоренс запустив збір коштів для проєкту Disaster relief complex. У його межах для українських медиків придбають переносний мобільний пункт надання первинної допомоги. Такий комплекс може розгорнутися за 10 хвилин і надати допомогу приблизно 50 пацієнтам. Наразі хлопцю вдалось зібрати понад 7800 євро, але збір все ще триває.

Share.

Leave A Reply