Сторінка України в Instagram увійшла до ТОП 5 офіційних сторінок країн світу

0

Сторінка Ukraine.ua в інстаграмі набрала понад 1 мільйон підписників та увійшла до топ-5 офіційних сторінок країн світу в інстаграмі.

Про це повідомив Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

“Сьогодні ми не чуємо традиційних у попередні роки нарікань, нібито Україна програє інформаційну війну. Натомість світ визнає успішну комунікацію нашої держави під час повномасштабного вторгнення. Створюючи цифрову екосистему Ukraine.ua ми прагнули саме такої мети: надати Україні сильний та суб’єктний голос для протидії дезінформації та пропаганді РФ. Завдяки якісному контенту та роботі професійної команди, цифрова екосистема Ukraine.ua завоювала серця сотен мільйонів іноземців. Це результат системної комунікаційної роботи, яку МЗС продовжує у 2023 році”, — зазначив Дмитро Кулеба.

Серед інших результатів року – понад 90 мільйонів переглядів на аккаунті України в TkTok.

У 2022 році постійна аудиторія каналів Ukraine.ua (офіційний сайт України, Facebook, Instagram, Spotify, LinkedIn, TikTok, Twitter та Youtube) зросла в понад 10 разів. Найбільша аудиторія наразі на сторінці України в Instagram, запуск якої влітку 2021 року анонсував Президент України Володимир Зеленський. Нині на неї підписані понад 1 мільйон користувачів. Перетнувши цю позначку, сторінка увійшла до топ-5 офіційних акаунтів країн у цій соціальній мережі, поступаючись лише профілям Австралії, Туреччини, Канади та Нової Зеландії.

Share.

Leave A Reply