Співачка TAYANNA прочитала казки та заспівала колискову у дитячому просторі «Спільно» від ЮНІСЕФ на вокзалі Києва

0

Кожен, хто очікував на свій потяг з дітьми, мав чудову можливість відволіктись, почути колискову від TAYANNA.

Цього року Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) відкрив дитячі безпечні простори на центральних залізничних вокзалах Києва та Львова – дитячі точки «Спільно». Попри війну, важливо забезпечити для дітей можливості для розвитку і якісного дозвілля.

Третього вересня TAYANNA заспівала свою колискову й прочитала казки для дітей та їхніх батьків на центральному залізничному вокзалі у дитячому просторі «Спільно». Два роки тому TAYANNA випустила колискову разом зі збіркою авторських казок для дітей в аудіоформаті — «Казки від TAYANNA», які озвучила разом зі співачкою Мартою Адамчук. З початком повномасштабного вторгнення ідея проєкту набула особливого значення.

«Я постійно співаю колискові своєму сину, і мені в дитинстві їх постійно співали, тому я вирішила записати свою колискову. Улюблених казок в мого сина і в мене не було, тому вирішила написати їх сама. Дуже важливо з дітьми спілкуватись, читати казки, співати колискові ще з самого народження, бо так вони розвиваються швидше. Казки та колискові – це дуже класна нічна афірмація для дітей, бо вони вловлюють стан, вібрації та ваш внутрішній посил, тому пишіть колискові, пишіть казки, бо це дуже важливо», – розказала TAYANNA

Кожен, хто очікував на свій потяг з дітьми, мав чудову можливість відволіктись, почути колискову від TAYANNA, почути особисто їхні спільні казки з Мартою Адамчук та зробити фото.

Share.

Leave A Reply