Режисер “Памфіра” працюватиме з американським кіноагентом

0

Режисер фільму “Памфір” Дмитро Сухолиткий-Собчук тепер працюватиме з американським кіноагентом.

Про це 17 вересня повідомила команда стрічки у Facebook.

Джуел Росс також працює із американським режисером і сценаристом Баррі Дженкінсом, який наразі знімає приквел до “Короля Лева” для Disney та чия стрічка Moonlight отримала премію “Оскар” як найкращий фільм у 2016 році.

Агент для європейського режисера у Сполучених Штатах Америки – це неймовірно важливий крок, адже агенція представляє інтереси та знаходить проєкти, які відповідають запиту автора. Агенція, яку представляє Джуел Росс, працює з режисерами із різних частин світу і акцентує свій пошук на тому, щоб дати авторам висловитись та знайти теми, які їх цікавлять, знайти історію, яку можна розповісти на американську аудиторію, – коментує режисер Дмитро Сухолиткий-Собчук.

Компанія Джуела Росса Silent R Management співпрацює зокрема з європейськими режисерами і фокусується на авторському незалежному кіно.

Вони шукають особливі голоси та особливі історії, а для мене було важливо щоб до голосу автора дослухались. Після фільму “Памфір” це важливий крок, адже відкриває перспективу зробити картину в Голлівуді, – додає режисер.

Фільм “Памфір” – це дебютна повнометражна кінострічка режисера Дмитра Сухолиткого-Собчука. Робота над фільм почалася у 2018 році, а зйомки, які тривали впродовж року, завершили у 2021-му.

Share.

Leave A Reply