Присвятила жінкам в ЗСУ: перша українка піднялася на Еверест

0

12 квітня перша українська жінка Ірина Галай підкорила одну з найнебезпечніших гір світу (висота 8 091 метр) Анапурну (висота 8 091 метр).

Своє сходження Ірина присвятила Збройним силам України, які просто зараз ведуть боротьбу за наше існування  та 60 тисячам українок, які служать у ЗСУ. Про це пише видання Сhampion.

З “Arm Women Now” ми познайомились на початку війни, коли я була в ТРО. Я продала на аукціоні свій рожевий льодоруб зі стразами, а на отримані кошти (200 тисяч гривень – прим. М.Р.) ми розпочали співпрацю з цією організацією, створюючи для ЗСУ першу жіночу форму. Зараз у ЗСУ служить понад 60 тисяч жінок, що є вражаючою цифрою навіть для НАТО. Ці жінки — мої герої. Мене зачаровує їхні відвага, краса, сміливість та характер. Вони — неймовірні! Я присвячую це сходження їм і своїй країні, яка прямо зараз веде боротьбу за своє існування”, – поділилася Ірина.

Ірина стала першою українкою, яка піднялась на 8-тисячник (всього у світі 14 вершин з висотою понад 8000 метрів) в цьому сезоні.

Share.

Leave A Reply