«Культурний десант» виступив для розмінувальників Херсонщини

0

Нещодавно у рамках «Культурного десанту» відбулись концерти для рятувальників та розмінувальників. Культурні діячі працювали на Херсонщині. Це – Мойсей, бандуристка Інна Іщенко та Коля Сєрга, які відіграли 40 хвилин душевного мотивуючого концерту. І таким способом підтримали розмінувальників, які працюють в складних умовах.

«Культурний Десант» – це must have під час війни. Наші хлопці, які кожного дня ризикують своїм життям, знаходяться далеко від рідних і бачать людське горе своїми очима, потребують емоційного розвантаження. Сьогодні «Культурний Десант» – це важлива зброя. Музика лікує, піднімає настрій та додає сил нашим героям. Коля Сєрга разом з іншими артистами вже стали нашими добрими друзями, яких раді зустрічати на Донеччині, Харківщині, Херсонщині, Миколаївщині та у кожному підрозділі, де у майбутньому заплановані виступи. Я дякую за підтримку! Ви надаєте крила нашим героям, це допомагає їм рятувати світ від московської навали», – коментує Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Крук.

«Культурний десант» працює з воїнами уздовж всієї лінії фронту та намагається залучити якомога більше культурних діячів. Чим більше свідомих артистів, до яких є повага та довіра, приїжджають у зону бойових дій з концертами, тим сильнішим стає вплив на інших, які згодом теж доєднуються. На днях перед військовими виступав Козак Сіромаха, який захопив бійців не тільки своєю музикою, а ще й цікавими розповідями. Зараз він в американському турі збирає для 59-ї бригади гроші на дрони. 

«Культурний десант» працює з воїнами. Тому це і ЗСУ, і поліцейські бойові підрозділи, і, звісно, ДСНС. Коли ми перебуваємо в місцях бойових дій, то розуміємо, що наша група має об’їхати всіх. Наприклад, коли працювали на Херсонщині, то виступили з концертами для рятувальників, розмінувальників та інших підрозділів. У цей день якраз не було нагородження, тому зібрався весь особовий склад. Ми приїхали підтримати розмінувальників, бо рашисти стали робити дуже підступну річ. Вони з дронів скидають бомби на бійців під час їх роботи. Така ситуація дуже демотивує і тому ми поспілкувались з ними і виступили для них», – розповідає Коля Сєрга. 

Share.

Leave A Reply