5 фільмів з Бенедиктом Камбербетчем, які варто подивитися

0

Бенедикт Камбербетч — одне з головних облич сучасного британського кінематографу. Пропонуємо згадати чудові драматичні стрічки з його фільмографії, пише телеграм-канал Ні дня без кіно.

Код: Залізна кора Великобритания, США, триллер, 2021 У головних ролях: Бенедикт Камбербетч, Мераб Нінідзе, Рейчел Броснаген Рейтинг: IMDb 7.1, КиноПоиск 6.6 1962 рік. Британський бізнесмен і шпигун Гревілл Вінн починає таємно співпрацювати з полковником СРСР Олегом Пеньковським. Спільними зусиллями вони намагаються не дати статися ядерній війні. Засновано на реальних подіях.

Трейлер: https://youtu.be/GQ7pS5YcIgs

 

Третя зірка Великобританія, драма, 2010 У головних ролях: Бенедикт Камбербетч, Том Берк, Джей Джей Філд Рейтинг: IMDb 7.4, КиноПоиск 7.8 Джеймс, Дейві, Білл і Майлз — нерозлучні друзі. Ось-ось їм усім виповниться по 30 років. Але тільки не Джеймсу… бо він смертельно хворий. Четверо друзів відправляються у прощальну подорож, щоб востаннє разом повеселитися. Сумна і водночас не позбавлена доброго гумору драма про справжню дружбу і про те, як важливо цінувати життя.

Трейлер: https://youtu.be/NhaVnAKuq9Y

 

Гокінґ Великобританія, драма, біографія, 2004 У головних ролях: Бенедикт Камбербетч, Майкл Брендон, Том Годжкінс Рейтинг: IMDb 7.5, КиноПоиск 7.8 Історія становлення Стівена Гокінґа як науковця. Його молоді роки, робота в Кембриджському університеті та початок боротьби з невиліковним захворюванням. Засновано на реальних подіях.

Трейлер: https://youtu.be/oWVaGGLWEqg

 

Руйнівники Великобританія, драма, 2011 У головних ролях: Клер Фой, Бенедикт Камбербетч, Шон Еванс Рейтинг: IMDb 6.0, КиноПоиск 7.0 Дон і Девід — молода сім’я. У їхніх стосунках панує гармонія і взаєморозуміння. Сімейну ідилію руйнує несподіваний приїзд Ніка, молодшого брата Девіда. Дізнавшись шокуючі подробиці минулого свого чоловіка, Дон починає сумніватися, що у них є шанс на щасливе життя. Сильна психологічна драма, яка залишає після себе глибокий емоційний слід.

Трейлер: https://youtu.be/2hdukHjCsz8

 

Брексіт Великобританія, драма, біографія, історія, 2019 У головних ролях: Бенедикт Камбербетч, Сара Белчер, Малкольм Фріман Рейтинг: IMDb 7.0, КиноПоиск 6.6 Новина про вихід Великобританії з Євросоюзу потрясла весь світ. Політичний стратег Домінік Каммінгс був тою самою людиною, якій вдалося переконати більшу частину виборців проголосувати за незалежне майбутнє Сполученого Королівства. Якими методами він користувався, щоб досягти своєї мети? Засновано на реальних подіях.

Трейлер: https://youtu.be/aZ4p_gRluCA

Share.

Leave A Reply