20 способів підняти собі настрій і перестати хандрити

0

В зимові та прохолодні дні ми особливо вразливі, а тому зіпсувати собі настрій не викликає труднощів. А от назад підняти настрій і стати активною доволі важко, але можливо. Для цього можна спробувати кілька таких способів:

1.Зробити добру справу. Добро – це прекрасно у будь-якому його вигляді. Зробити комплімент, посміхнутись незнайомій людині, допомогти літній жінці перейти дорогу чи понести важкий пакунок – це вже добра справа.

2.Зустрітися з друзями. Якщо ви рідко бачитесь з подругами, у вас виникає необхідність зустрітися з ними, розповісти про наболіли і просто поспілкуватися. Це дуже допомагає.

3.Взяти фотоапарат або телефон і пройтися вулицями свого міста. Закарбувати на світлинах неймовірні пейзажі, насолодитися свіжим повітрям, ароматом морозної погоди.

4.Зробити новий манікюр. Це не зробить вас найщасливішою людиною у світі, але настрій значно покращиться.

5.Скласти план на вихідні і головне втілити всі свої плани в життя. саме тому плануйте з розумом.

6.Якщо манікюр не надто підніме настрій, то салон краси на додачу – те що треба. Нова укладка, зачіска, а, можливо, зміна іміджу точно дасть свої результати. Навіть більші, ніж ви сподівались.

7.Випийте улюблений зігріваючий напій і ввімкніть атмосферну музику. Згадайте приємні моменти свого життя, навіть щасливі спогади з дитинства. Укутайтесь в теплий пледик і всядьтеся на вікно, щоб поспостерігати за метушнею ззовні. Ви тоді зрозумієте, що життя прекрасне і що вам є, за що дякувати.

8.Займіться спортом. Разом із зайвими калоріями і підуть негативні думки. Залишиться тільки приємна стомленість.

9.Відвідайте нове місто. Придбайте квиток, сядьте в автобус чи потяг, прихопіть з собою книгу в дорогу та фотоапарат і мерщій на екскурсію в нові міста. Якщо фінансове становище дозволяє – в ідеалі нова країна.

10.Спа-салон. Присвятіть день собі, своїй красі. Підіть на спа- та косметологічні процедури, а після того поверніться до пунктів 4 та 6. Ну а далі шопінг.

11.Передивіться улюблену комедію. Знайдіть обов’язково фільм, який вам здатен підняти настрій і вмикайте його, коли того потребує ваша душа.

12.Спробуйте поекспериментувати. Зробіть те, чого ви раніше ніколи не робили. Для цього гугл в допомогу.

13.Приготуйте вранці смачне смузі. Знайдіть на просторах інтернету рецепт і зробіть собі смачний ранок.

14.Маєте справи, які відкладали давно? Саме час за них взятися. Так ви зможете відволіктися від неприємних думок, зосередитесь на тій справі і забудете те, що вас турбувало.

15.Відвідайте цікавий тренінг. Можливо, у вашому місті якраз має бути на ту тему, якою ви цікавитесь. Не полінуйтесь – самовдосконалення завжди в моді. Окрім того, це спосіб завести нові знайомства.

16.Прибирання. Ніщо так не відволікає, як голосна музика та прибирання. Знайдіть місце (шафа, буфет, комод), яке найбільше потребує вашого втручання і це займе досить багато часу.

17.Візьміть собі за звичку записувати в нотатнику/блокноті/планері три приємні моменти за день і відчувати за них вдячність.

18.Займіться рукоділлям. Створення речей своїми руками приносить колосальне задоволення. Можливо, це стане справою вашого життя, якщо сподобається.

19.Перегляньте фільм секрет. Це документальний фільм тривалістю в півтори години, який зможе змінити ваш світогляд і вплинути на свідомість. Рекомендуємо передивлятися цей фільм у найбільш критичні моменти. Стрічку має побачити кожна людина.

20.Якщо все вищезгадане не допомагає. сходіть до психолога. Можливо, вам справді потрібна консультація спеціаліста.

Share.

Leave A Reply