Новий номер журналу “Like” вже у продажі

0

Цікаві статті, зіркові інтерв’ю, стильні фотосесії — вже завтра, 5 серпня, очікуйте новий номер журналу “Like” у продажі.

Його «Гуси» співає вся Україна. Трохи більше, ніж за тиждень, цей трек увійшов до 20 найпопулярніших у рейтингу українського Apple Music. Антону Вельбою лише 21 рік і його називають революціонером в українській музиці. Як до цього ставиться сам Антон та чому ж «Гуси» так вибухнули, читайте в ексклюзивному інтерв’ю.

Тут точно знають, як створити затишок у домі, бо в кожен проєкт вкладають частку любові до власної справи. В інтер’єрному салоні «GESSO» переконані: кожна деталь має значення. Все про успішний бізнес знає харизматична та амбітна власниця ВІКТОРІЯ КРАТЕНКО.

Чи замислювалися ви колись про те, чому навколо так багато гарних, розумних, але самотніх жінок? Чому навколо одних чоловіки в’ються, незважаючи на вік і зовнішність, а інших — оминають увагою? Головні секрети відкривають наші експерти у матеріалі — уся сила жіночості та сексуальності.

Як тільки його не називають — культовий автомобіль, автолегенда, ікона стилю. Скептики можуть сумніватися в об’єктивності їхніх слів, але факт залишається: Porsche 911 — найбільш титулований автомобіль за всю історію. У чому секрет такого успіху, спробували дізнатися й ми, тестуючи тюнінгований Porsche 911 Turbo S.

Share.

Leave A Reply