Ivan Navi запрошує на фестиваль Underhill

0

Ivan NAVI відправляє промені музичного божевілля та запрошує на Underhill! Додамо якісного звучання поп-музики до фестивального розмаїття! Харизматичність, легкість та свіжість нового саунду — цього точно варто очікувати. Налаштовуйтесь на хвилі драйвових танців!

На сцені UnderHill music festival запалюватиме Ivan NAVI — один із найяскравіших українських поп-музикантів. Артист створює танцювальну музику у стилі house та deep house. На сьогодні Ivan NAVI — багатократний номінант музичних премій YUNA2018 та «Золота Жар-птиця». Його пісні «Такі Молоді», «Тимчасовий релакс», «Це Вона (Зірка)» займають перші сходинки радіочартів та стали одними з найпопулярніших пісень сучасної української музики, а кліпи на YouTube збирають мільйонні перегляди. Радимо поринути в енергію живого виступу Ivan NAVI!

Ivan NAVI відправляє промені музичного божевілля для Underhill! Додамо якісного звучання поп-музики до фестивального розмаїття! Харизматичність, легкість та свіжість нового саунду — цього точно варто очікувати. Налаштовуйтесь на хвилі драйвових танців!

UNDERHILL EUROPEAN MUSIC FESTIVAL 发布于 2019年5月30日周四

Share.

Leave A Reply