Булава, козак, рушник: Hexagon Agency створили українські емодзі

0

Українська діджитал-агенція Hexagon Agency створила українські емодзі. Це козак, булава, рушник, борщ, тризуб, традиційна вишита сорочка, борщ та дуля. Ілюстратором став Ян Захаров.

«Нові емодзі – реакція на соціокультурні зміни. Ці маленькі піктограми стали більш інклюзивними та презентують важливі для багатьох образи: ми бачили прапор-веселку, вагітних чоловіків, шкіру різних кольорів, релігійні символи etc. Розуміючи роль війни, її вплив та реакції на неї, можна припустити, що місце для чогось українського, окрім прапора, є й у наступній версії emoji», – коментують в агенції.

Свої емоджі Hexagon Agency запропонувала на розгляд Unicode Emoji Subcommittee. Це означає, що вони, зокрема, можуть стати доступними для користувачів iOS та Android. Про це пише The Village Ukraine.

Unicode Emoji Subcommittee — група ентузіастів та некомерційна організація з Кремнієвої долини, які багато років збирають ідеї для емодзі з різних джерел та реалізовують їх на всіх відомих платформах. Недостатньо надіслати лише пропозицію із зображенням емодзі,  а ще й потрібно переконливо довести цінність.  Також команда Unicode просить проаналізувати популярність запитів у пошукових системах, розказати про бачення використання, подумати, наскільки ваш емодзі унікальний та водночас перспективний.

У жовтні стане зрозуміло  чи схвалять в Unicode українські емодзі.

Share.

Leave A Reply