Укрзалізниця ініціювала зміни щодо перевезення тварин

0

Оновлені правила планують затвердити після публічного обговорення.

Що зміниться після ЗАТВЕРДЖЕННЯ нової редакції правил:

1. Прибирається визначення «жорстка конструкція» з опису переносок: підійде сучасний рюкзак для тварин, аби лиш із водонепроникним абсорбуючим дном.

2. Для малих тварин до 45 см у холці хочуть дозволити тимчасове перебування без переноски — для здорової активності та/або сну на полиці купе.

3. Для великих собак від 45 см можуть дозволити проїзд ще й у вагонах СВ та РІЦ (RIC) за повного викупу купе. Для великих собак в Інтерсіті+ проїзд теж стане можливим — за умови викупу всіх місць, що розміщені єдиним блоком у ряду.

5. Якщо зміни затвердять, то будь-які службові собаки представників Сил оборони зможуть безоплатно їхати в усіх типах вагонів — з намордником і повідцем.

“Якщо ви відчуватимете дискомфорт або алергічну реакцію від сусідства з твариною, ми забезпечимо альтернативні місця”, – додають в Укрзалізниці.

Укрзалізниця разом з UAnimals починає роботу над соціальною кампанією, аби закликати пасажирів без тварин людяніше ставитися до пасажирів із тваринами.

“Це важливо, адже для багатьох із нас тварина є членом сім’ї”, – наголосили в Укрзалізниці.

Перед затвердженням Державною регуляторною службою України проєкт наказу з усіма змінами буде винесено на суспільне обговорення, щоб врахувати інтереси всіх пасажирів і забезпечити комфорт кожного на борту.

Share.

Leave A Reply