Український фільм Довбуш за перший вікенд зібрав понад 8 млн грн

0

За перший вікенд у прокаті пригодницько-історичний екшн «Довбуш» режисера Олеся Саніна зібрав 8,7 мільйона гривень. Про це повідомив Forbes із посиланням на Film.ua Group.

З 24 до 27 серпня на пригодницько-історичний екшн «Довбуш» придбали майже 60 000 квитків на 8,7 млн грн. У результат врахували квитки, продані в турі Україною. Допрем’єрні покази екшну відбулись у Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Луцьку, Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі.

Зазначається, що для порівняння, у 2014 році стрічка Саніна «Поводир» у перший вікенд зібрала біля великих екранів 94 754 глядачів – тоді рекордну кількість за такий період для українського кіно, писав «Детектор медіа». А в 2019-му на історичний екшн «Захар Беркут» Ахтема Сеітаблаєва та Джона Вінна у перші чотири дні прокату прийшли понад 148 000 глядачів, які виклали за квитки 13,2 млн грн.

Водночас «Довбуш» став найпопулярнішим фільмом тижня у каталозі кінодистриб’ютора Kinomania, який також займається прокатом стрічок «Барбі», «Індіана Джонс і реліквія долі» та «Вартові Галактики 3». Після «Довбуша» наступним за популярністю у каталозі став американський фільм про супергероїв «Синій Жук», який зібрав касу 2,1 млн грн та понад 13 000 глядачів. А, наприклад, «Барбі» минулого тижня зібрала 1,5 млн грн та майже 9500 глядачів.

Share.

Leave A Reply