Українець вперше в історії потрапив до академії команди Формули-1

0

14-річний український картингіст Олександр Бондарев приєднався до  британської елітної команди  Williams Racing.

Про це повідомляє офіційний сайт команди.

Бондарев почав займатися картингом у 2014 році. До семи років він став наймолодшим чемпіоном України, а у 2021 році дебютував у категорії OK Junior, де змагаються пілоти від 12 до 14 років. У липні цього року спортсмен став першим в історії України чемпіоном Європи з картингу категорії OK Junior. Олександр Бондарев розповів, що про Формулу-1 він мріяв з пʼяти років, відколи почав займатись картингом. Зараз він готовий багато тренуватись, щоб відплатити команді за довіру у нього.

“Вільямс – одна з найзнаковіших команд в автоспорті, до її складу входять одні з найкращих пілотів у спортивних перегонах, тож для мене велика честь отримати шанс стати частиною цієї історії. З п’яти років, коли я почав займатися картингом, я мріяв про Формулу-1. На мене, звісно, чекає довгий шлях, але це великий крок для мене”, – заявив Бондарев.

Спортивний директор “Вільямса” Свен Смітс заявив, що команда не могла пройти повз величезний потенціал українця в такому юному віці. Академія надаватиме Бондареву всю необхідну підтримку в юніорських категоріях автоспорту. Новий етап у кар’єрі пілота – виступ на чемпіонаті світу з картингу за команду “Према” в жовтні.

Williams Racing – незалежна британська команда Формули-1, яка була заснована у 1970-х роках, має у своєму активі 9 перемог у Кубку конструкторів. У складі команди виступали багато легенд Формули-1, у тому числі пілоти, що вигравали чемпіонат світу.

Share.

Leave A Reply