«Тільки нікому про це не кажи»: в Ірени Карпи виходить нова книга

0
Ірена Карпа анонсує вихід своєї нової книги — психологічного трилеру й детективної історії «Тільки нікому про це не кажи».  
«Тільки нікому про це не кажи» — роман про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути й бояться виносити на люди: домашнє насильство, булінг. Про це пише JetSetter.ua.

Головна героїня — українська фотографиня Марґо. Вона тривалий час проживає в Парижі. У неї є улюблена робота та розваги, розкішний одяг та численні коханці. У Києві залишилися двоє дорогих їй чоловіків — дід і таємничий С., який ніяк не може доїхати до неї в Париж. Щось не дає їй спокою, якась невідома тривога закралася всередині, і водночас вона починає пригадувати фрагменти подій із минулого, але цілісної картини не може скласти. Вона починає відвідувати психолога, щоб дізнатися, що приховує її пам’ять. У цей час натрапляє в Інтернеті на історію про серію вбивств на батьківщині.

“Це дуже захоплива історія. По-перше, ви ніколи не вгадаєте, хто вбивця, не дочитавши книжку до кінця. Водночас Ірена порушує важливі соціальні питання, зокрема, як не мовчати, коли тебе хтось скривдив, і як підтримати скривджених. І як бонус — багато красивого Парижу”, – ділиться про трилер співзасновниця видавництва #книголав Світлана Павелецька.

Уже у вересні ви зможете прочитати новинку від письменниці.

Share.

Leave A Reply