Ланч-бокс: що це таке і як правильно підготувати

0

Ланч-бокс – це їжа, яку беруть з дому на роботу. Але таким харчуванням можна легко нашкодити своєму організму, особливо, якщо тримати таку їжу в звичайному пластику чи поліетилену. Виявляється, для кожного продукту потрібен свій власний бокс. Це дуже важливо, бо якщо неправильно підібрати посудину, можна мати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Саме тому потрібно дещо знати про такі ланч-бокси. Коли обираєте контейнер для перекусів, слід уважно слідкувати за маркуваннями на боксі. До прикладу, абревіатура PVC означає, що ця посудина призначена тільки для овочів та фруктів. Все через те, що між овочами чи фруктами та контейнером з пластику відбувається деяка дія. Ці продукти вбирають в себе хімічні речовини й стають небезпечними для організму.

Тому  їх краще тримати в поліетилені. Для м’яса та риби обирати можна бокси з поліпропилена. Натомість від дешевих ланч-наборів варто відмовитися взагалі. Вони виділяють небезпечну речовину, що може негативно вплинути на гормональний фон, тому в таких упаковках їжу тримати не бажано.

Що важливо, розігрівати цю їжу в ланч-боксах не можна, оскільки ваш обід стане токсичним.

Насправді жоден бокс з синтетичних матеріалів ніколи не буде безпечним на 100% – під час підігріву вони будуть виділяти хімічні речовини.

Найкраще обирати скло, кераміку чи нержавіючу сталь – вони не загрожують вашому здоров’ю.

В будь-якому випадку ланч-бокси мають здатність швидко псуватись, тому міняти контейнери рекомендується як мінімум один раз в рік.

Share.

Leave A Reply