“Жінки зі Сталі” передали лист від родин військових та керамічне серце Папі Франциску

0

росія відмовляється повертати 167 українських жінок з полону

До річниці повномасштабного вторгнення у Ватикані відбувся показ документального фільму «Свобода у вогні: Боротьба України за свободу», а також  аудієнція з Папою Римським Франциском II.

Співзасновниця ГО «ЖІНКИ зі СТАЛІ», матір захисника Маріуполя Наталя Кравцова передала Папі Римському Франциску II листа від родин військових, а також свідчення тортур, катувань та нелюдського ставлення росіян до українських військовополонених.

У російському полоні вже понад 9 місяців утримуються 167 жінок – українських захисниць, медикинь, некомбатанток. Це і зовсім юні дівчата, й матері, які понад рік, з моменту оточення російськими військовими Маріуполя, не бачили своїх дітей. Але російська сторона не зважає на будь-які аргументи та відмовляється їх звільняти чи обмінювати.

Також Папi Римському Франциску II  передали керамiчне серце, зроблене власноруч ЖIНКАМИ зi СТАЛI,  яке символiзує крихкiсть життя. Iдея серця виникла пiсля жорстокого знищення окупантами мiста Марiï та заводу «Азовсталь» i символiчно вiдобразило всi жахiття, якi довелось пережити украïнцям. На серцi зображенi знакові локації: Драмтеатр, Стара Вежа, тетрапод з якорем та рік заснування Маріуполя.

“Сподiваємось, що це розчулить Його Святiсть та допоможе нашим захисникам та захисницям якнайшвидше повернутись на рiдну землю”, – кажуть Жінки зі Сталі.

Share.

Leave A Reply