Їхня зустріч здійснила мрії одне одного: Arutiunova та Feerverk представляють дуетний трек «Давайте тихіше»

0

Arutiunova та Feerverk презентують спільну композицію “Давайте тихіше”. Цей дует народився завдяки доленосному знайомству та нездійсненим мріям. Мріям, яким судилося збутися у синергії двох особистостей.

За словами Arutiunova, її основний вид діяльності – дерматологія. Проте вона дуже любить співати і роками не могла наважитися зробити це на великий загал. Натхненником став вуличний музикант Іван, він же Feerverk, який дав творчу обіцянку Arutiunova.

“Ми познайомилися з Іваном на міському озері в Івано-Франківську. Там він співав для перехожих. У Івана на той момент була дуже проблемна шкіра. Зізнаюся, що  я вперше в житті наважилася підійти, аби запропонувати людині дерматологічну допомогу. І він дійсно довірився мені. Я пообіцяла, що вилікую його шкіру, а він – що напише композицію, яку ми разом заспіваємо. І ось ми виконали ці дві обіцянки”, – зазначила Arutiunova.

19-річний Feerverk родом з Краматорська. Проте був вимушений переїхати до Івано-Франківська. Наразі він робить перші кроки у музиці, а його звучання – синтез стилів, які віддзеркалюють шлях від вуличного виконавця до самостійного творця.

“Пісня «Давайте тихіше» розказує про внутрішню боротьбу головного героя з власним Я. Про забуті мрії, та нові, можливо, страшні й водночас теплі почуття. Про те, як складно жити під масками, лише для того, щоб люди могли тебе сприймати. Трек був написаний минулою зимою. Я боровся з депресією, пов’язаною з переїздом та війною. Проте наразі я зустрів однодумців, які стали підтримкою та опорою для мене”, – підкреслив Feerverk.

Відеоробота на трек “Давайте тихіше” від Arutiunova та Feerverk була відзнята у чорно-білому форматі. Режисеркою відео стала Катерина Горіна. Локацією обрали піщаний кар’єр як символ складнощів у житті. А біле вбрання ототожнюється з світлим майбутнім, яке спіткає кожного після важкого етапу.

Слухайте «Давай тихіше» на стрімінгах: https://e-muzyka.link/ArutiunovaFeerverkDavayteTykhishe

Share.

Leave A Reply