Євробачення змінює правила: вперше в історії голосувати зможуть усі країни світу

0

У коментарях чимало фанів незадоволені такими нововведеннями, бо бояться, що американці не зрозуміють європейську музику і вплинуть своїми голосами на результати.

Організатори Європейської мовної спілки (EBU) оголосили про зміни у форматах голосування на пісенному конкурсі Євробачення у 2023 році. Лише глядачі конкурсу визначатимуть, які країни вийдуть у два півфінали. “Країни, які потрапили до фіналу із двох півфіналів (по 10 із кожного), тепер визначатимуться лише на основі голосів глядачів конкурсу, а не на основі голосування журі та глядачів разом, як це було з 2009 року”, – заявили в EBU.

Ті, хто дивиться Євробачення в країнах, які не беруть участі в конкурсі, також зможуть проголосувати онлайн. Їхні голоси будуть додані разом і конвертовані в бали, які матимуть таку ж вагу, як одна країна-учасниця в обох півфіналах і великому фіналі.

Професійне журі й надалі разом із глядачами визначатимуть остаточного переможця.

Також організатори пісенного конкурсу заявили, що торік були безпрецедентні порушення під час голосування, тому тепер створили робочу групу членів EBU «для пошуку способів захисту цілісності заходу».

“Протягом своєї 67-річної історії пісенний конкурс “Євробачення” постійно розвивався, щоб залишатися актуальним і захоплюючим. Ці зміни підтверджують величезну популярність шоу, надаючи більше можливостей аудиторії найбільшої у світі події живої музики”, – заявив виконавчий директор міжнародного пісенного конкурсу Євробачення Мартін Остердаль.

Share.

Leave A Reply