Євген Синельников та Сергій Мус запустили новий проєкт “Ютубери”

0

Головна ідея проєкту – виключити з трендів та рекомендацій YouTube російські канали.

2 лютого на YouTube-каналі «УкрЮтюбПроєкт» вийшла перша серія  документального мінісеріалу, присвяченого популяризації українськомовного контенту на відеохостингових платформах.

Головна ідея проєкту – виключити з трендів та рекомендацій YouTube російські канали та надихнути блогерів, що починають на створення якісного українськомовного контенту. 

«Дехто пропонує забороняти чи блокувати росіян в нашому інфопросторі. Ми ж впевнені, що для того, аби в наших трендах були тільки українці, треба просто створювати більше різного контенту і наповнювати україномовний сегмент YouTube блогами та шоу на різноманітну тематику та будь-який смак», – поділився продюсер каналу Сергій Мус Гулейков.

Перший випуск присвячений тревел-тематиці, залучені такі українські YouTube-блогери, як Узол і Манько, Однією Правою, Маша Себова та Хащі. Вони вже мають досвід та свою аудиторію. Їхня задача – доступно розповісти переважній більшості користувачів, як YouTube працює зсередини, адже основна мета проєкту – створити й розвинути велике ком‘юніті україномовних блогерів задля збільшення цікавого вітчизняного контенту.

Проєкт «Ютубери» базується на п’яти найбільш об’ємних сегментах – тревел, гумор, освіта, інтерв’ю та огляди. В кожному з цих сегментів обрали чотири-п’ять найцікавіших кріейторів, які детально розповіли про їхній шлях в YouTube: про початок діяльності, складнощі, техніку, команду, славу та хейт. 

«Ми знайшли в кожному з напрямків кріейтора-новачка, якому потрібна допомога, і попросили наших експертів прокоментувати його контент та дати поради по покращенню. В кінці кожного випуску ми з глядачем побачимо, чи зможе початківець перевести свій канал на наступний рівень і зробити український YouTube багатшим та різноманітнішим», – прокоментував Сергій Гулейков.

Подивитися 1 серію:

Share.

Leave A Reply