Видавництво Старого Лева перевидасть “Татусеву книгу” Володимира Вакуленка, вбитого в Ізюмі

0

Увесь прибуток від майбутнього видання передадуть родині Володимира Вакуленка, його батькам та сину.

Видавництво Старого Лева перевидає збірку дитячих віршів “Татусева книга” письменника Володимира Вакуленка, якого росіяни вбили на Харківщині. Про це повідомляє видавництво у Facebook.

“Загибель Володимира Вакуленка – це невимовна втрата для нас всіх. Видавництво Старого Лева щиро співчуває родині та всім близьким Володимира. Віримо, що винних в його смерті буде покарано. Важливо, щоб творчий спадок Володимира жив, тож Старий Лев перевидає збірку дитячих віршів Володимира Вакуленка “Татусева книга”, вперше видану у 2014 та проілюстровану Наталкою Гайдою”, – йдеться у дописі.

Засновниця й головна редакторка видавництва Мар’яна Савка зазначила, що книжку хотіли перевидати давно, однак видавництво сподівалося, що Вакуленко живий, тож зможе підписати договір на перевидання самостійно.

«Ми хочемо хоч у такий спосіб підтримати родину Вакуленків і перш за все Віталика, в якого не залишилося тата, який любив його понад усе, але залишаться татові вірші, присвячені йому», — розповіла засновниця й головна редакторка ВСЛ Мар’яна Савка. 

Підтримати її безпосередньо можна за реквізитами:

Олена Ігнатенко (мати Володимира Вакуленка),
номер картки: 5167 8032 1361 5029 (Ощадбанк)

Придбати книжку після перевидання можна буде за посиланням.

Як повідомлялося, Вакуленка вбили росіяни. У письменника залишився неповнолітній син у спектрі аутизму.

Share.

Leave A Reply