Valentine’s Day: ТОП-5 зіркових пар українського шоу-бізнесу

0

День святого Валентина завжди асоціювалося з романтикою, ванільними подарунками, мелодрамами, і звісно, коханням. А відомі люди України зажди були взірцем та прикладом для наслідування. Пропонуємо у такий день згадати про найкрасивіші та найміцніші зіркові пари нашої країни.

Влад та Ліліана Яма

Влад не любитель виставляти своє особисте життя напоказ, але відомо, що у 2015 він подружився з Ліліаною, а через рік в зіркового хореографа народився син.

Юлія Саніна та Валерій Бебко

Вони познайомили, коли Юлія прийшла брати інтерв’ю у Валерія. Тоді вона працювала журналісткою. Два роки потому вони одружилися, але публіка про ці стосунки дізналась аж через 5 років.

Оля і Вадим Полякові

Пара разом вже 15 років. Їх історія почалася в 2003 році зі звичайного корпоративу з нагоди дня народження майбутнього чоловіка Ольги – Вадима. Як тільки він вперше побачив 19-річну артистку на сцені, відразу закохався. Тоді вона ще не була на стільки популярною і відомою, а він уже був одружений. Потім він розлучився та одружився з Поялково

Катерина Осадча та Юрій Горбунов

Відомий ведучий Юрій Горбунов та зірка “Світського життя” Катя Осадча почали свої стосунки на зйомках шоу “Голос країни”. У 2017 році вони одружилися і відтоді завжди на слуху у папараці.

Надія Дорофєєва та Володимир Дантес

Ця зіркова пара разом вже вісім років. Коли вони вперше зустрілись, Дантес одразу сказав Наді, що вона буде його дружиною, а через тиждень вони вже жили разом. П’ять років тому зіркова пара офіційно оформила шлюб.

Настя Каменських та Потап

Від ненависті до любові один крок, але в цьому випадку все навпаки. Ще на початку своєї дуетної кар’єри Потап і Настя не любили один одного, але гурт був шалено популярним, тому працювали разом. Пізніше між ними пролетіла іскра, яка згодом перетворилося у гаряче полум’я кохання. Навесні минулого року зіркова пара офіційно заявила про свої стосунки, тоді ж і справили весілля, яке публіка визнала весіллям десятиліття.

Share.

Leave A Reply