Український художник створив маску для Масі Найєма

0

Bob Basset створив маску для адвоката та військовослужбовця ЗСУ Масі Найєма, який втратив око на війні

Художник та співзасновник студії Bob Basset Сергій Петров розповів, що теж має проблеми з одним оком з підліткового віку. Згодом, за його словами, він навчився приймати свою особливість та навіть підкреслювати її.  Митець зустрівся з Найємом та поділився своїм досвідом, вони домовилися, що Bob Basset зробить йому маску: «Після першої примірки, коли я побачив Масі в масці, це було настільки брутально-прекрасно, що я зрозумів, що хочу зробити для нього кілька масок».

Маска зроблена з м’якої телячої шкіри, але є відформованою, тобто жорсткою конструкцією, яка дійсно захищає частину обличчя та ока.

«Не заважає рухатись і навіть танцювати. Справді привертає увагу, підкреслює індивідуальність і тішить її власника»,— розповідає митець.

Художник додав, що планує зробити ще кілька масок для людей з таким типом поранення, зокрема знає про подібну проблему в одного з захисників Маріуполя: «Я впевнений, що моє мистецтво може бути справді лікувальним, і моє переосмислення маски як артпредмета допоможе цим справжнім ветеранам переосмислити й прийняти своє нове обличчя».

Share.

Leave A Reply