Україна поруч: Розділ про Україну з’явився на Google Arts&Culture

0

Нова колекція на платформі Google Arts & Culture демонструє непохитний дух України й дозволяє кожному досліджувати багату культуру й традиції нашої країни.

Мінкульт і Google спільно запустили платформу «Україна поруч» (Ukraine is Here) про культуру, мистецтво та історію  України.

Ця унікальна колекція пропонує будь-кому можливість дослідити автентичні й інтерактивні історії про українську культуру, мистецтво, архітектуру й природні ландшафти  через музику, відео, екскурсії проєкту «Перегляд вулиць», 3D-моделі та віртуальні галереї, зібрані вперше на одній платформі.

Платформа має чотири розділи про Україну: Культура, Архітектура, Мистецтво та Природа. Світова спільнота має можливість дізнатися унікальні та інтерактивні історії про Україну, відвідати віртуальні екскурсії та побачити роботи видатних українських художників в 6 просторах.

З допомогою віртуальної реальності з’явилася змога побачити Софійський собор, замок Паланок і Національну оперу України в 3D. Також доступні 40 інших моделей, зокрема тих об’єктів, що були уражені чи зруйновані через ворожі обстріли, як-от дзвіниця Успенського собору в Харкові.

Матеріали також можна проглянути у мобільному застосунку Google Arts & Culture на iOS та Android.

Також можна унікальні архітектурні перлини, такі як Будинок з химерами, дерев’яні церкви Карпатського регіону чи Резиденція митрополитів Буковини й Далмації.  Ви дізнаєтеся про національні парки та біосферні заповідники України, які займають площу понад 600 тис. км2. І переглянете захопливі краєвиди з висоти пташиного польоту зі скель Довбуша, гори Маковиця чи Ужанського парку.

 

Share.

Leave A Reply