У Великій Британії відбувся перший етап проєкту «Culture VS War» за участю українського гурту Антитіла

0

Мета проєкту – доносити правдиву інформацію про війну рф проти України через історії боротьби знаних митців.

У трьох містах Великобританії пройшов перший етап масштабного міжнародного проєкту «Culture VS War», який ініційований Асоціацією «Дивись українське!». Проєкт втілюється за участі гурту «Антитіла». Про це йдеться у пресрелізі.

Мешканцям Лондона, Кардіффа та Бірмінгема показали документальний фільм «Culture VS War» з Антитілами у головних ролях, де музиканти гурту Сергій Вусик, Тарас Тополя та Дмитро Жолудь розповідають власні історії перших 8 місяців повномасштабної війни. Після показу всі присутні мали можливість послухати пісні гурту наживо в акустичному виконанні, а також впродовж кількох годин поспілкуватися з Антитілами. Гурт закликав британців тримати у фокусі уваги війну в Україні, протистояти російській пропаганді проводячи розʼяснювальну роботу серед знайомих, рідних та друзів.

“Коли нас вивели з передової, нам поставили кілька завдань. Окрім акумулювання ресурсів на потреби ЗСУ, використовуючи творчість та впізнаваність, було ще одне важливе завдання – комунікація зі світовими ЗМІ, інформування іноземців про боротьбу українців проти окупантів, про злочини московитів, про те, що війна потребує ресурсів і зброї. Тож всюди, де можливо, говоримо про це, звертаємо увагу, піднімаємо тему України, використовуючи різні формати. Краплина до краплини дає результат, а враховуючи те, скільки іноземців приходять до нас на івенти, скільки коштів вдається зібрати, це надихає працювати ще інтенсивніше”- говорить фронтмен гурту Антитіла Тарас Тополя.

У межах проєкту були проведені благодійні аукціони з унікальними лотами, під час яких вдалося зібрати 2 млн 500 тис. грн. на потреби ГУР. Наступний етап проєкту «Culture VS War» за участю українського гурту Антитіла відбудеться у Сполучених Штатах Америки, а згодом і в багатьох інших країнах світу.

Share.

Leave A Reply