Тіна Кароль та володарка “Греммі” Даян Воррен записали пісню One nation under love

0

У День Незалежності України співачка Тіна Кароль презентувала пісню під назвою One Nation Under Love. Її спеціально для Тіни написала легендарна американська композиторка Даян Воррен, володарка премій “Оскар”, “Золотий Глобус” та “Греммі” й авторка хітів Селін Діон, Вітні Г’юстон та Шер.

 

Український текст пісні, у приспіві якого повторюються такі важливі слова “міцно тримаймо стрій”, Тіна написала з музикантом Андрієм Безкровним. Артистка зізнається: це присвята героям та шана Збройним Силам України.

“На жаль, Україна вже не на першому місці в новинах, у світі починається свій політичний сезон, тому ми маємо привертати увагу. Я просто відкрила телефонну книгу і почала зв’язуватися зі своїми контактами за кордоном, обговорюючи різні творчі ідеї. Чат за чатом я вийшла на Джоша Едмонда з Sony BMG Music Entertainment, який сказав, що тільки Даян Воррен зможе написати пісню про Україну, про наш супротив, про об’єднання держав, які підтримують нас”, – ділиться Тіна Кароль.

Ідея такої колаборації народилася понад пів року тому. За словами Тіни Кароль, їй було важливим “побудувати музичні зв’язки” між Україною та Сполученими Штатами й вкотре нагадати світові, що “Україна — незалежна держава, на яку напали і яка захищає своє”.

До синглу One Nation Under Love увійшли дві версії пісні – англійською та українською мовами. Тіна Кароль виконувала свою частину біля монументу «Україна-Мати» у Києві, а Даян Воррен акомпанувала співачці на тлі Статуї Свободи в Америці.

“Я написала пісню про країну, якій симпатизую, якою захоплююся, яка вимушено бореться за свою свободу. Про країну, яка не є ворогом, а є розумною, ціннісно-орієнтованою, здатною об’єднувати нації, доводячи, що вона є країною-лідером, – каже Даян Воррен. – Я щиро вірю в перемогу України. Я шукала голос, який може переконливо виконати соціальну пісню на весь світ, і побачила цей масштаб голосу в Тіні Кароль. Слава Україні! Перемоги та стійкості!».

https://youtu.be/9aD6q6uKPh4

One Nation Under Love виходить на міжнародному лейблі, який є частиною музичного гіганта Sony BMG Music. Пісня матиме велику медійну підтримку — голос Тіни Кароль лунатиме з плейлистів різних країн  світу, а у вересні, під час Генеральної асамблеї ООН, лайв-відео демонструватимуть на величезних екранах на Таймс-сквер.

Share.

Leave A Reply