TAIMANOVA: «Почули, відчули та полюбили мою музику» DJ SKY & DJ OZEROFF

0
Розправити «крила незалежності» перед усією країною.

Молода українська співачка TAIMANOVA (Діана Тайманова) представила сингл «Незалежна», який став маніфестом молодої хвилі української музики. Нещодавно сингл отримав нове несамовите звучання завдяки українському клубному проекту The Faino у складі DJ Konstantin Ozeroff & DJ Sky, ведучої і резидентки радіостанції Kiss FM Arfeeva та засновника української радіостанції із самого серця Нью-Йорку DJ Aladdin. Команда провідних ді-джеїв створила для проекту TAIMANOVA одразу два ремікси, які вже встигли знайти своїх слухачів.

The Faino (DJ Konstantin Ozeroff & DJ Sky): «Було надто важливо зберегти красу та ніжність пісні, але водночас, додати енергійного груву в трендових та сучасних напрямках електронної музики slap та deep house. Вважаємо, що це нам вдалося на всі 100%».

TAIMANOVA : «Почули, відчули та полюбили мою музику. Така команда – справжня винагорода. Далі буде більше української якісної музики. Я обіцяю!»

Ремікс «Незалежна» доступний для прослуховування на всіх музичних платформах. Вмикайте звук гучніше і поринайте у світ сучасної української музики.

DJ SKY в facebook: https://www.facebook.com/djskyofficialpage
DJ SKY в instagram: https://www.instagram.com/dj.sky_official/
DJ SKY в Twitter: https://twitter.com/djsky_ua

Share.

Leave A Reply