T.HUTSULS з Коломиї дали нове життя народній пісні «Веснянка»

0

«Веснянка» – пісня, яка дає надію, яка звучить, щоб сказати: «Україна вистоїть!»

«Веснянка» або «Щебетала пташечка», як ще називають цю пісню в народі, – черговий пісенний реліз від гурту «трушних» Гуцулів з Коломиї T.HUTSULS. Народні слова на музику поклав Михайло Балух – і на студії Hutsul Planet Records трек зазвучав сучасно і драйвово.

«Щебетала пташечка під віконечком, / Сподівалась пташечка весни з сонечком», – так, як наша країна із настанням весни 2023 року сподівається на перемогу і початок нового життя на оновленій землі. «Веснянка» – пісня, яка дає надію, яка звучить, щоб сказати: «Україна вистоїть!». Весна уже близько, природа от-от почне свій розквіт, а сонечко зігріє землю. Зустрічаймо весну разом – з твердою вірою у перемогу України.

На благодійних концертах у підтримку ЗСУ під час виступів T.HUTSULS саме «Веснянка» полюбилася слухачам чи не найбільше. З перших секунд пісні люди підхоплювали її – і настрій весни, надії й легкості охоплював все навкруги. «Веснянка» закриває трек-лист дебютного альбому T.HUTSULS під назвою «Гуцули», реліз якого відбудеться уже 10 лютого 2023 р.

Послухати «Веснянку» від T.HUTSULS:

 

 

Share.

Leave A Reply