Стінг зупинив свій концерт, щоб підтримати Україну

0

Стінг назвав війну в Україні абсурдом, побудованим на брехні: «Якщо ми проковтнемо цю брехню, вона нас зжере. Але брехня панічно боїться правди. Правда повинна бути почута. І ми не можемо програти цю битву».

Стінг виступив на підтримку України під час свого концерту 30 липня у Варшаві на Національному стадіоні. Музикант зупинив концерт і покликав на сцену польського актора Мацея Штура, щоб він переклав промову для аудиторії. Про це повідомляє Суспільне.

У своєму зверненні Стінг закликав світ здолати брехню тирана.

«Демократія зазнала нападу, її атакують всюди у світі, — сказав музикант. — Якщо ми не захищатимемо її, то втратимо назавжди. Демократія — це іноді безлад. Демократія — це розчарування. Демократія буває неефективною. Вона потребує постійної уваги. Але за неї все ж варто боротися»,  — сказав музикант.

Як зазначив Стінг, альтернативою демократії є «в`язниця розуму». «Альтернативи демократії — насильство, пригноблення, поневолення і мовчання. Ця альтернатива називається тиранією, і будь-яка тиранія заснована на брехні. Що більша тиранія, то більша брехня», — заявив співак.

Share.

Leave A Reply