Сьогодні день пам’яті Кузьми

0

 Його щирості, відвертості та справжності нам так бракує.  Сьогодні Like згадує найвлучніші цитати того, хто жив, як умів, але завжди “посміхався широко”.

Цитати Кузьми Скрябіна

 1. За той час, що ми вошкалися, ворог міг встигнути захопити всю країну, і пройти по Красній площі з переможним парадом.
 2. Захист Батьківщини треба було почати з граблями в руках.
 3. Перші дні війська довгі, як полярні зими. Таке враження, що зранку тобі було вісімнадцять, а ввечері – вже за сорок.
 4. Краще бути оптимістом, який нічого не знає, ніж загинатися і ростити собі горб від того, що навколо самi проблеми.
 5. Українці вибирають такого, що спочатку з вазеліном, а потім уже без вазеліну, щоб жорсткіше. Такий собі садомазохізм в генах…
 6. Саме основне – не гамнити тих, хто навколо тебе.
 7. Нейтральним бути точно не можна.
 8. То є біда нашого народу, що ми є “тєрпіли”.
 9. Краще висушити одну дитячу сльозу, ніж пролити ріки крові.
 10. Змінюйте світ на краще, піклуйтеся про нього, тому що ви в ньому живете!
 11. Якби нинішній Кузьма побачив тодішнього Кузьму, сказав би: “Хлопець, стисни зуби. Через двадцять років все буде – зашибісь!”.
 12. Мій дім – єдине у світі місце, де мене люблять і чекають незалежно від того, хто я і скільки заробляю. Я ніколи не зраджу найближчих мені людей.
 13. Патріотичні пісні треба писати весь час, а не тоді, коли їх писати треба. Бо до того, як в країні таке сталося, ніхто їх не писав, а зараз всі стали такими патріотами – понадівали собі вишиванки і поналіплювали їх на машини. Їх ще “вишиватниками” називають. Начепив вишиванку – і вже думаєш, що все помінялося. Та вишиванка має бути десь глибше, зашита мамою і татом…
 14. Я не знаю визначення опорів, опір є, або його нема. Потрібно чинити опір, якщо тебе хочуть злизати, стерти з твоєї землі.
 15. Невідомий вірус безпідставної брехні жив в мені до тридцяти п’яти років і не пропускав жодного сприятливого моменту, щоб ним скористатися. Важко і дорого платив я за користування цим злом, але перемогти його не міг.
 16. Я в свої 46 років розумію, що нейтральним бути не можна. Після місяців війни виходить, що є два паралельні світи: в одному йде війна, а в іншому – вона не йде. Причому на території однієї країни. В одному – гинуть люди, а в другому – абсолютно не поміняли спосіб свого життя: ходять по салонах краси, по дорогих ресторанах, ведуть світські бесіди, витрачають гроші і абсолютно не переймаються ні матеріально, ні духовно за те, що відбувається в нашій країні. Війна не може бути на якійсь певній частині території, якщо вона заходить, то це біда для всіх. І тому нейтральним бути не можна”.
 17. Якщо у вас немає гармонії — то беріть гармонь і гармонуйте!
 18. Ми любимо один одного і вміємо прощати, тому нам цікаво бути разом. Ми можемо послати один одного, але тут же обійняти і поцілувати. Але це треба виростити, як квітку. Цього не розкажеш – це треба прожити.
 19. Помітив, що для того, щоб зробити людину щасливою, не потрібні якісь величезні простори. Досить включити фантазію і облаштувати той мінімум, який вже є, щоб відчувати себе краще.

 

Share.

Leave A Reply