Шон Пенн знявся у фільмі “Війна очима тварин” українського режисера

0

Оскароносний актор Шон Пенн, який з самого початку повномасштабної  війни висловлює підтримку Україні, знявся у фільмі “Війна очима тварин” українського режисера Мирослава Слабошпицького.

 

Шон Пенн зіграв головну роль у фінальній новелі кіноальманаху під назвою «Орел», автором сценарію і режисером якої виступив Мирослав Слабошпицький (фільм «Плем‘я», 2014). Події історії розгортаються на початку повномасштабного вторгнення у Чорнобильському заповіднику, куди звукооператор відправився на замовлення закордонного продюсера для запису голосів рідкісних птахів. Про це пише Deadline.

Зйомки відбувалися у США в студії, де свого часу звучали голоси Френка Сінатри, Майкла Джексона, Пола Маккартні, Джастіна Тімберлейка, героїм серіалу Друзі та Сімпсони.

«Це був дуже хвилюючий момент для мене — працювати зі справжньою легендою світового кінематографа, одним з найкращих акторів сучасності, — зазначив Мирослав Слабошпицький. — І я був абсолютно вражений його професіоналізмом і відданістю. Зустріч з таким актором на знімальному майданчику — це абсолютне щастя для режисера і справжнє свято чистої творчості». 

Друга частина знімання новели, запланована на січень — лютий 2024 року, проходитиме вже в Україні на території одного з українських заповідників, який постраждав від російських ракетних обстрілів.

Своєю новою історією автори вкотре хотіли наголосити на тому, що екологічні катастрофи ніколи не обмежуються державними кордонами — це завжди міжнародна проблема.

Share.

Leave A Reply