ROXOLANA записала свою версію Кузьми Скрябіна “Люди як кораблі”

0

Співачка ROXOLANA  випустила пісню в оркестровому аранжуванні. Разом з треком артистка представляє відео, героями якого стали медики, волонтери та переселенці з тимчасово окупованих територій.

Ця пісня – одна з моїх найулюбленіших і заспівати її було моєю давньою мрією, – зізналась співачка. – “Тому я надзвичайно вдячна представникам Кузьми, які надали нам дозвіл на виконання його пісні. Ми одразу включили її у свої виступи перед військовими й побачили, наскільки по-різному вони сприймають слова Андрія Кузьменка. Саме після цих виступів я зрозуміла, що кожна історія може бути розказана за допомогою різних фарб і відтінків і вирішила представити її у двох варіантах – новому сучасному прочитанні й більш класичному форматі, записаному під акомпанемент оркестру”.

“Зараз – важкий час”, – говорить ROXOLANA.  – Люди можуть почуватися розгубленими, наляканими і самотніми, але варто лише озирнутися довкола, простягнути руку і ти одразу розумієш, що поруч з тобою однодумці, які переживають те саме, що і ти, і які готові простягнути тобі руку у відповідь. У цьому світі ми, справді, всі різні, як ті кораблі – хтось може бути маленьким човником чи великим вітрильником, катером чи лайнером, але ми всі, українці, пливемо однією течією і маємо триматись разом”.

 

Share.

Leave A Reply