Річард Гір вкотре підтримав Україну

0

Photo by Jared Siskin/Getty Images for City Harvest

Річард Гір виступив на другому Саміті перших леді та джентльменів. Актор засудив війну, яку розпочала росія.

Кіноактор сказав, що війна в Україні після 24 лютого – “найбільша”, яку він бачив у своєму житті: “Це війна зі злом. Якщо ми програємо, це надихне інших диктаторів у всьому світі, тому її не можна програти. Україна вже ніколи не буде такою, якою була раніше”.

Гір наголосив, що варто не бути байдужими. Кожен може допомогти побороти зло, яке “перемагає не тільки у фільмах”, за словами актора.”Ми можемо покращити цю жахливу ситуацію. Росіяни наробили стільки поганого протягом своєї історії, чималої кількості поколінь. путін створив цю катастрофу, робить безглузді речі, знищує музеї, театри. Він розбиває моє серце”, – сказав Річард Гір.

Це вже не вперше кіноактор публічно підтримує Україну. У травні на аукціоні він  продав свій автомобіль Jaguar XK8 1999 року випуску, який йому подарували на 50-річчя. Авто придбав користувач під ніком Cfloyd, він погодився заплатити за машину 31 750 доларів. Кошти від продажу унікальної автівки рівномірно розподілили між благодійними фондами World Central Kitchen та Open Arms Ukraine, які надають ресурси тим, хто постраждав від повномасштабного вторгнення росії.

Також Річард Гір був ведучим концерту  у Нью-Йорку, який організували на підтримку Україні. На заході Гір вперше у житті заспівав.

 

Share.

Leave A Reply