ПРИНЦ ГАРРІ ПІДТРИМАВ УКРАЇНСЬКИХ ВЕТЕРАНІВ НА ІГРАХ НЕСКОРЕНИХ

0

Спортсмени відчули підтримку від інших країн-учасниць.

9 вересня у Дюссельдорфі розпочалися Ігри Нескорених — міжнародні спортивні змагання для ветеранів, поранених військовослужбовців і жінок-військових.

Українська команда Нескорених змагається у 10 категоріях. Спортсмени відчувають підтримку від інших країн-учасниць. Український і британський капітани обмінялися футболками під час зустрічі, а на церемонії відкриття канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав українську збірну і завершив свою промову словами «Слава Україні! Героям слава!».

Патрон Ігор Нескорених принц Гаррі підійшов до членів української команди, потиснув їм руки, поспілкувався з ними та зробив світлини. Окрім цього, під час своєї промови принц Гаррі звернувся до парамедикині Юлії Паєвської, відомої за позивним «Тайра». Про це повідомляють на сайті команди.

«Хочу скористатися можливістю і відзначити збірну України й, зокрема, одну особливу людину — Тайру. Думаю, я ніколи не зустрічав більш сміливої та стійкої людини, ніж ви, Тайро. Ви втілюєте справжній дух України та Нескорених. Я радий вас бачити й відчувати вашу енергію особисто, адже нам вас минулого року не вистачало».

Share.

Leave A Reply