Прем’єри п’ятниці: дует Вакарчука з KOLA, фіт Jerry Heil і Kalush, ритмічний трек від Нікіти Кісельова

0

Сьогодні п’ятниця, а це означає, що чимало українських виконавців релізять свої пісні та кліпи. Зібрали для вас цікаві прем’єри!

Дует Святослава Вакарчука та ліричної душі KOLA  

Чуттєва прем’єра “КОЛИ МИ ДВОЄ” –  присвята усім, хто любить і чекає. Сьогодні цей сюжет близький і знайомий багатьом українським парам, що з очевидних причин не можуть бути весь час поряд, і найбільше – через війну в Україні. 

«Це дуже відверта пісня, яку зрозуміють тільки закохані, особливо ті, що не мають можливості бачитися щодня, а буває й місяцями. Вона ніжна, пристрасна і трохи сумна, адже у героїв пісні “ніч лише одна”. Я дуже полюбила її, вона особлива та близька для мене особисто. Також неймовірна рада, що співаю її з кумиром мого життя Святославом Вакарчуком. Впевнена, слухачі полюблять цю пісню так само сильно, як і я»,  – прокоментувала прем’єру KOLA.

 Ліричний фіт Jerry Heil і Kalush “Стіни”

У Kalush “Стіни” називають “мантрою нашої перемоги вже цього літа”. Тоді як Jerry Heil звертає увагу на куплет, написаний від імені молодого хлопця. Так вона хотіла підкреслити контраст і показати, що співає не від свого імені. У “Стінах” це образ українського народу. пісня  присвячується всім любителям треку “Хвилі”, який вони записали з Jerry Heil у жовтні 2021 року.

Нікіта Кісільов представив нову танцювальну пісню «Чорні брови»

«Мене надихнули краса України, наших дівчат та відомий кожному романс «Чорнії брови, карії очі». Я вже не вперше самостійно режисую свої відеороботи, але цей кліп для мене дуже особливий. Думаю, що кожен з вас знайде в ньому свої вайби. Зараз перша весна, коли хочеться дихати, дякуємо за це нашим Збройним Силам», – коментує Нікіта Кісельов.

Крістіна Присяжнюк випустила трек «Перше і останнє кохання»

Зйомки кліпу співачки Крістіни Присяжнюк проходили в Івано-Франківську. Режисером став Андрій Соболєвський, відомий під псевдонімом SOBOL. В його арсеналі – трек «Погляд» та фіт з виконавцем YAKTAK, який вже зібрав понад 17 млн переглядів тільки на платформі YouTube. Це вже третя співпраця Присяжнюк разом із популярним співаком та режисером. 

Основною концепцію відеороботи став меседж – жити тут і зараз, цінувати кожний момент і пам’ятати, що справжнє кохання та почуття можуть подолати все. Формат знімання mood-відео виглядає так, ніби це очі людини, яка спостерігає за своїм коханням. 

Share.

Leave A Reply