«Повернись живим» і компанія-виробник байрактарів підписали договір про співпрацю

0

Благодійний фонд “Повернись живим підписав меморандум про співпрацю з турецькою компанією-виробником безпілотників “Baykar”, що виробляє байрактари.

Про це повідомляє пресслужба фонду.

«“Повернись живим” виходить на новий системний рівень роботи із міжнародними партнерами. Як інституція, ми усвідомлюємо, що російсько-українська війна, на жаль, не закінчиться завтра, й тому націлені на послідовну “роботу в довгу”. 24 лютого все змінило, і ми прокинулися у новій реальності навколо. Віднині не лише держава є гравцем на міжнародному рівні озброєння країни, але й такі Фонди як наш. І ми готові до цього долучатися та надавати плече підтримки державі, в тому числі виробами військового призначення», — розповідає  директор фонду Тарас Чмут.

Деталей угоди та планів щодо співпраці наразі не розголошують, однак обидві організації заявили про всебічну підтримку одна одної.

«Наш розвиток і орієнтована на людей культура відіграють провідну роль у допомозі Україні та Фонду “Повернись живим”. Нам є що одне одному дати в цій співпраці ми впевнені в тому, що спільними зусиллями ми вийдемо на нові горизонти в першу чергу демонстрації людяності та перемоги України». підкреслив директор компанії “Baykar”  Халук Байрактар.

 

Share.

Leave A Reply