«ONE FAMILY, ONE TERRITORY, ONE WINE»

0

Mastroberardino – унікальна історична спадщина Італії, яка бере свій початок у 1750-х роках. Нетривіальні сорти винограду Ірпінії від найвпливовішого виробника регіону. Оповита легендами історія, почути та посмакувати яку нас запросив WINETIME.

Дощовим вересневим вечором, у затишній ресторації «Roquefort» ми уважно слухали харизматичного лектора – Джанлука Петруджі, який закоханий у вино…

Назва бренду походить від «Mastro», тобто майстер – титулу, який отримав відомий на той час винороб П`єтро ді Берардіно за свою якісну роботу. Офіційним роком народження виноробного господарства є 1876, власне коли марка була офіційно зареєстрована. Сьогодні ця дата прикрашає герб виноробів, прапор та бочки для витримки вин.

Одною з головних заслуг виноробного господарства Mastroberardino є відродження автохтонних сортів винограду – грецької спадщини компанії, серед яких альніко, фіано, греко. Яка ж честь скуштувати вино, яке є екстраординарним спадкоємцем культури та традицій древньої Помпеї! П`єтро ді Берардіно створював вина виключно з місцевих сортів, і був фактично першим, хто побачив в цьому перспективу. Як наслідок, така вірність місцевим сортам та традиціям стала основою цінностей родини. Таким чином виноробне господарство швидко стало легендою та наповнилося казковими міфами, піднявши якість вин на високий рівень та ставши прикладом для інших виноробень. Не дарма гаслом компанії є фраза – «ONE FAMILY, ONE TERRITORY, ONE WINE», що в перекладі – «Одна родина. Одна територія. Одне вино».

Виноробні Mastroberardino ніколи не зупиняються на досягнутому. Завжди у динаміці, постійно експериментуючи в пошуках нових смаків, щораз відроджуючи культуру, яку нам так приємно смакувати.

Дегустаційна карта вечора:
Mastro Campania Bianco
Sannio Falanghina
Fiano di Avellino
Mastro Campania Rosso
Radici Taurasi

Дякуємо WINETIME за запрошення!

P.S. Відкрити для себе всю симфонію винних смаків ви можете відвідуючи лекції-дегустації, які організовує виномаркет WINETIME. Деталі на www.winetime.ua

Альона KOLIBRI
img_0236 img_0245 img_0251 img_0254 img_0258 img_0263 img_0266 img_0268

Фото: Мар`ян Николюк

dscn5727 dscn5728 dscn5740

фотограф: Матвіїшин Антон

Share.

Leave A Reply