Не ампутуй – врятуй: у Франківську гурт СКАЙ зіграє концерт заради порятунку кінцівок поранених військових

0

Один концерт – одна операція – одна врятована кінцівка!

Перші концерти вже відбулися в Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжі та Хмельницьку, які зібрали повні зали. Наступний концерт пройде в Івано-Франківську 30 березня, в суботу, у ККЗ “Арена-центр”. Початок о 19:00. Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

У весняному акустичному турі СКАЙ виконуватиме як вже відомі хіти “Тебе це може вбити”, “Легковажна”, “Бест Друг”, “Струна”, “Подаруй Світло” та інші, так і зіграє нові пісні, які гурт наживо гратиме вперше.

В Івано-Франківську рок-гурт Скай збиратиме кошти на лікування бойової травми штаб-сержанту Гундар Миколі – прикордоннику Донецького загону, відділу прикордонної служби “Сартана”, який виконував бойове завдання в Маріуполі та отримав 6 кульових поранень в різні частини тіла під час міських боїв. Микола потребує операції з очищення кісткового каналу великогомілкової кістки із заповненням її “біосклом”. Вартість лікування 261 500 гривень.

“Цей весняний концертний тур покликаний не лише подарувати світло, силу та натхнення нашим шанувальникам, а й зібрати на операції для наших поранених бійців, – розповідає фронтмен СКАЙ Олег Собчук. – Друзі, ми з вами на одній хвилі, у нас одна ціль – допомагати військовим задля перемоги. Один концерт – одна операція – одна врятована кінцівка – один врятований захисник. Запрошуємо”.

Починаючи з лютого 2022 року, СКАЙ на своїх концертах зібрав і передав для ЗСУ та Сил Оборони понад 24 млн гривень. А цієї весни музиканти планують зібрати кошти на операції на кінцівках для 5 бійців – на кожному окремому концерті пройде збір для одного військового, що є резидентом Національної програми “Врятуй кінцівку”, яку реалізує Міжнародний благодійний фонд “Здоровʼя українського народу”. 

Під час першого концерту туру в Миколаєві зібрали кошти на лікування бойової травми солдату Потан Сергію з 53-ї окремої механізованої бригади, який воював на Бахмутському напрямку, займався ремонтом техніки та отримав мінно-вибухове поранення під час мінометного обстрілу. Андрій потребує операції з ендопротезування лівого колінного суглоба.

Share.

Leave A Reply