Måneskin виступили в образах від українського бренду FROLOV

0

Måneskin завершили турне в образах від українського бренду.

Під час останнього концерту в турі рок-гурт Måneskin виступив у кутюрних образах від українського бренду FROLOV.

“Ми довгий час тісно взаємодіємо зі стилісткою Måneskin Анастасією Гутнік, яка стилізувала декілька колекцій та знімань для FROLOV. Саме тому робота над костюмами гурту відбувалася легко та оперативно, адже роки співпраці навчили нас розуміти одне одного миттєво”, — каже Іван Фролов.

За словами дизайнера, ДНК бренду ідеально відповідає новому стилю Måneskin: він рокерський, сексуальний, але водночас виважений. Тому палітра чотирьох образів є червоно-чорною, що також підкреслює асоціацію з FROLOV.

“Майже в кожному з образів ми спиралися на ключові речі з наших останніх колекцій. Для Даміано ми вибрали ідею костюма з мереживом з колекції Song to Song, що була представлена на London Fashion Week. Основою образу Вікторії стала лакова мініспідниця з колекції Hot Couture, яку ми доповнили прозорою блузою та мереживними панчохами. Чоловічий корсет став основою образу Ітана, доповнений чорними штанами з підтяжками. А знаючи любов Томаса до костюмів, ми підготували для нього кастомний образ, що став найскладнішим з точки зору ручної вишивки. Плече-зірка на його піджаку повністю вручну вишите кристалами, які також були вишиті на штанах”, — ділиться Іван Фролов.

Share.

Leave A Reply