Like радить подивитися: Режисер Любомир Левицький презентував перший випуск БЛОКPOST

0

Режисер запустив нову рубрику для надання українцям освітньої інформації стосовно тактичної підготовки цивільних та військових на прикладі кінооглядів та популяризувати новий мілітарний рух.

Режисер Любомир Левицький презентував перший випуск БЛОКPOST на YouTube-каналі “КАПІТАН УКРАЇНА VLOG”.

Велика частина української молоді зараз залучена в обороні держави: ТРО, ЗСУ  та волонтерський рух. Серед них є і професійні військові, і звичайні цивільні, які під час війни змогли проявити справжній героїзм. Саме з такими особистостями Любомир знайомить глядачів на своєму каналі. Історії цих людей надихають на подальшу боротьбу та доводять, що немає нічого неможливого при правильній мотивації.

БЛОКPOST — це межа між кіноекраном та фактичною війною: що з реального життя можна застосовувати в кіно і що в кіно неможливо застосувати на полі бою чи в тактичних діях. У ролі експертів з оглядів воєнних фільмів виступають реальні супергерої, які стали на захист України. У випусках буде продемонстровано їхній професіоналізм у військовій справі в дії.

Запуск каналу підтримала «Академія цивільної безпеки», яка надає базове навчання для цивільних українців. Академія проводить навчання по володінню зброєю для власної безпеки та тактичним навичкам з професійними інструкторами в тирі або на полігоні.

У новому випуску Любомир Левицький разом із запрошеними гостями обговорюють американський бойовик режисера Сема Харгрейва «Евакуація» (Extraction), який вийшов у 2020 році на Netflix. Коментуючи сцени фільму, Левицький зізнався, що попри високий рівень професійності американських військових, зараз вони вражені здібностями українців.

Друга, не менш важлива мета запуску БЛОКPOST – благодійна. Режисер, перебуваючи у постійному контакті з військовими, знає потреби ЗСУ від перших осіб, тому оголосив збір коштів на закупівлю необхідного по конкретних запитах.

Share.

Leave A Reply