Слухаємо прем’єру від KOLA «Літачок»

0

Пісня про швидкоплинність часу, про те, що ніщо не вічно, і треба цінувати кожну хвилину життя! 

У постійному русі під тиском великої кількості подій та новин, які залишають на серці рани та погіршують моральний стан, забуваються прості, але важливі речі. KOLA своїм треком нагадує, що час летить, й нікому невідомо, що буде далі або навіть завтра.

Отже, саме зараз варто зупинитися і зателефонувати друзям, відвідати батьків чи виконати давню мрію, зробити щось хороше, не відкладаючи на завтра.

  «Ця пісня про час. Про важливість жити сьогодні, не в минулому, не в майбутньому, інколи дивитися на небо, обіймати дерева. У вирі подій головне не втратити себе, не поспішати, але й не байдикувати, розвиватися, допомагати один одному та бути свідомим. Час допомагає стати більш дорослим, розумним, знайти себе та своїх людей, кожен день є важливим, бо це крок вперед – завжди! Пам’ятай, що саме ти є диригентом свого життя і тільки ти можеш у будь-який момент змінити його на краще: будь добрим та посміхайся серцем, кохай себе, людей, природу, цінуй кожен момент, кожен день, сьогодні це важливо як ніколи… Та зараз насправді дуже хочеться прискорити час, і одна єдина причина, чому виникає таке бажання, це, щоб якомога швидше почути про нашу перемогу!», – прокоментувала прем’єру співачка.

Трек доступний на всіх платформах: https://song.link/litachok.

Share.

Leave A Reply